Automatická kresba diagnostická

Za touhle zkratkou se skrývá AUTOMATICKÁ KRESBA DIAGNOSTICKÁ.

Od jistého věku mě začalo zajímat, jak je to s námi na této planetě. Proč se nám dějí některé věci ať děláme co děláme. Sama jsem si prošla obdobím, kdy se řešily jen a jen zdravotní problémy a já cítila, že nevznikají na fyzické úrovni, ale jejich příčina je někde jinde. Ale jak najít kde ???

Hledala jsem odpověď co je tou příčinou dlouho. Hodně jsem se vzdělávala a objevovala různé směry, abych zjistila co se nám děje a dokázala sobě a rodině pomoci. Reiki, Šambala, kyvadlo 🙂 Jenže většina z nich, myslím těch technik, byla pro mě nějakým způsobem složitá a ať už při praktikování nebo i pokud jste byli v roli klienta. Tolikrát jsem se vracela rozsekaná a s hlavou třeštící a stejně jsem se nic nedozvěděla. Třeba regresní terapii- hrůza !!! Nebo konstalace – proč si mám na sebe brát energii někoho koho vůbec neznám a hrát nějako roli ?
KAŽDÝ MÁME PŘECE SVÝCH STAROSTÍ DOST!

Vnitřně jsem cítila, že ta složitost v těch systémech je prostě zbytečná !!!

Prostě ty složitosti mi vadili a tak jsem hledala dál. A nakonec jsem našla své odpovědi 🙂

Pak tak mi do života vstoupila Jarka Matušková a ukázala mi jak pracuje ona a bylo to takové sjednocení všech metod, které jsem do té doby poznala. Její terapie metodou JIH® mi odhalila příčinu potíží mých dětí, která se nacházela v minulých životech. To jak JIH® metoda pracuje mě natolik nadchlo, že jsem prošla pod Jarčiným vedením kurzem AKD a naučila se používat pastelky a své cítění k diagnostice všeho, co vás jen napadne. A dál se naučila přímo metodu JIH® a začala jsi používat ve svém životě naplno a se svými klienty.

Jak funguje automatická kresba diagnostická ?

Automatická kresba používá 7 barev. Každá barva nese jinou informaci a je přiřazena k určité energii. Já kreslím, cítím, ptám se a díky odpovědím nalézám příčiny a sundavám negativní energie, které nám škodí. Při kresbě se pohybuji v celém časoprostoru života, vstupuji i do minulých životů i do životů budoucích. Dokážu vám odhalit, co je pro vás přínosem a co vám naopak škodí a neslouží.

Je to rychlé, bezbolestné, nic k tomu nepotřebuji a vím, jak hluboce se dokáži na daný problém podívat napříč celým časem a najít příčinu problému, pojmenovat ho a zrušit.

Všechno co najdu vám popíšu a následně společně nastavujeme, jak to má vypadat ve vašem životě dál.

Je pak zajímavé sledovat, jak se hned vše vyvíjí a mění. Jak lidé kolem vás najednou reagují jinak, a vy jste nic jinak neudělali – jen ,,prošli diagnostikou „. Jak se vám ulevuje a jak vám dochází co se kolem vás dělo a proč. Je totiž fajn vidět, co s námi dělají naše emoce, pocity a myšlenky. Jak moc nás dokáží ovlivnit a jak na ně reagujeme.

Super je, že automatickou kresbou můžete pomoci na dálku a komukoliv kdo o to stojí.


Máte problém a chcete ho rozklíčovat ? Pomocí AKD
diagnostikuji vztahy, peníze, lásku, zdraví, práci. Napište mi, domluvíme se 🙂

Katka Guthová

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.