Jste skutečně ve své energii ?

A jste si tím jistí ?


Ráda bych vám ukázala na tomhle příběhu, jak funguji energie kolem nás a jaký mají vliv na naše životy.

Včera jsem byla s kamarádkou v kině na premiéře filmu Teroriska. Nečetla jsem dopředu o čem bude a těšila se co přijde a jak se pobavím.

Přestože je film žánrově černá komedie, v první třetině mě nečekaně zaplavil pocit paniky a strachu. Tenhle můj pocit tam prostě nepatřil, ale byl velmi silný a naléhavý!! DIVNÉ… pomyslela jsem si, protože ten strach se týkal někoho, kdo kdo byl v tu chvíli ode mě dost daleko a navíc jsem nechápala, proč se tam vzal pravě teď tenhle pocit ?? Za chvilku, ale pocit strachu zmizel a film se rozběhl a začal být zábavný.

Po skončení filmu jsme vycházely z kina a kamarádka mi říká … že ji až mrazilo z hlavního představitele – jak může být nějaký člověk tak moc manipulativní, zlý, hnusný a arogantní a mocný. Že snad tohle už se u nás neděje. A mě to v ten moment došlo….

Teroristka má dvě roviny. První je komediální, příběh české důchodkyně, která se po vzoru akčních hrdinů rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Druhá je vážná, otevírá palčivý problém současnosti – frustraci společnosti z korupce, arogance mocných a bohatých, z neschopnosti vymoct si právo a spravedlnost na úřadech a institucích, které jsou k tomu určeny.

Došlo mi co to bylo za pocit strachu a paniky, který jsem tak silně cítila. Byl to strach a pocit bezmoci nejen mojí kamarádky, ale i strachy lidí v sále. Strach všech lidí, co se s takovou hnusotou setkali. To protože hlavní představitel byl arogantní, bezpáteřní manipulátor se kterým se rozhodně nikdy nebudete chtít potkat !

Takováhle energie, ale na každého z nás bude působit jinak. JAK? Tedy všichni budeme atakováni stejnou energií strachu a bezmoci, ale každý z nás ji pocítí v jiné oblasti života a právě v té… kde nejste úplně v pohodě. Prostě tam kde se nejvíc bojíte udeří.

Tahle energie vámi prostoupí a najde si onu skulinku, kde se necítíte v pohodě a na té vás dostane. Vy vůbec netušíte co se stalo, ale protože máte ve svém životě nějaký problém, váš strach v něm a pocit bezmoci se ještě znásobí!!! A vám je zas hůř… Takhle to prostě funguje, ať to cítíte nebo ne.

Ať už vám to připadá možná jako blbost…tak to blbost prostě není !

Žijeme totiž obklopení energii a je ta všudypřítomná. Všichni víte, že jsou místa, kde se cítíte krásně a místa, kde je to hnus! A taky díky téhle vaší slabině máte možnost si uvědomit, že máte strach a zeptat se z čeho. A pak to můžete řešit. Aby tam už nebyla daná možnost energii strachu vklouznou a škodit vám a ovládat vaše jednání na podvědomé úrovni. Už jen myšlenka, že vás strach někdy ovládá je začátkem léčby vašeho života.

Že nevíte co s tím a jak to udělat ? Jednoduše, najděte si někoho kdo to umí načíst a ukázat vám to a pomoci to napravit.

Přiznám se, že mě ani nenapadlo si tu situaci při sledování filmu načíst… vždyť jsem se jen bavila. Ale udělala jsem to hned jak jsem šla z kina. A byla ráda za tuhle lekci a uvědomění co mi to jako má říct a skutečně řeklo o mocnosti vlivu energií na naše prožívání života.

Katka Guthová – Automatická kresba diagnostickákouč metody JIH®

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.