Chci být fit a zdravá.

Můj příběh a zkušenost se změnou stravování.

Dříve jsem přes den moc nejedla až večer. Díky fit s TianDe jsem se naučila jist 5x denně. Přesto, že teď jím mnohem více jsem začala hubnout a díky tomu, že jsem pravidelně pila koktejly již nemám chuť na sladké, které jsem dřív musela mít každý den. A protože se cítím velmi dobře, určitě budu dál pokračovat.
Jitka
Naučila jsem taky 5x denně jíst, po 3 hodinách a mezi tím nic nepotřebuji. Pít vodu, kterou jsem opravdu nepila. Nepřejídat se. Potřebovala jsem ten dozor nad sebou.
Ludmila
Ahoj tak já se s vámi naučila jíst vícekrát denně 5-6 x a pravidelně a zjistila tak, že se opravdu dá zhubnout pravidelnou stravou, čemuž jsem nevěřila. A navíc si mohu vybírat potraviny, které mám ráda sestavovat si jídelníček podle svých chutí. Mám víc energie, nehoní mě mlsná, líp spím, naučila jsem se víc pohybovat a vnímat své tělo. A stále hubnu a zmenšuji se. Chci aby se tento program navždy stal mým životním stylem.
Katka
Já jsem nadšená :) Vždy jsem ve zdravém jídelníčku hledala nějaké složitosti a ono je to tak jednoduché. Jsem nadšená, začala jsem pít jahodu a od minulého vážení 1.5 kg opět dole. Celkově se změnila nálada, energie....jsem nadšená :)
Karolína